Teslimat ve İade

TESLİMAT VE İADE İLE İLGİLİ İŞİNİZE YARAYACAK BİLGİLER

X10yayinlari.com’dan saat 18:00’a kadar siparişini vermiş olduğunuz ürün/ürünler ertesi gün 17:00’da MNG ile sizlere ulaştırmak üzere yola çıkartılır. X10yayinlari.com’un MNG KARGO ile sözleşmesine göre en geç 4 iş günü içerisinde siparişini vermiş olduğunuz ürün/ürünler adresinize teslim edilir. Siparişleriniz personellerimizce özenle hazırlanıp hasar almayacak şekilde paketlenmektedir. Size gelen kargo paketinin üzerinde hasar, yırtık veya bunlara benzer bir durum söz konusu ise paketi teslim almayıp geri iade gönderiniz. Bu durumu aynı gün içerisinde 0 (543) 283 20 83numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak bizlere bildiriniz.

DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI

x10yayinlari.com.com’dan almış olduğunuz her ürünü kullanılmadığı, hasara uğramadığı, orijinalliği bozulmadığı, satılabilirliği bozulmadığı sürece ve size gönderildiği gibi eksiksiz bir şekilde elinize ulaştığı tarihten sonraki 14 gün içerisinde iade edebilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz. Kullanılmış, hasara uğramış,ürün/ürünler iade alınmayacak sizlere karşı ödemeli kargo ile tekrardan geri gönderilecektir.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri WhatsApp hattımız olan 0543 283 20 83 numaralı telefona WhatsApp Messenger‘dan yazarak iade ve değişim ekibimizdeki arkadaşlarımızla iletişim kurunuz. MNG KARGO ile ücret ödemeden Süleymaniye Mah. 1774 Sk. No:31/C İç kapı: 1 Haliliye/Şanlıurfaadresimize alıcı ismi “X10 Yayın Grubu” olacak şekilde gönderebilirsiniz. Kapıda nakit ödemeli olarak vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi yapılırken ödemiş olduğunuz  kapıda nakit ödeme hizmet bedeli iade edilemezDeğişim olarak kargo ücreti ödemeden göndermiş olduğunuz ürün ise değişimi yapıldıktan sonra ücretsiz kargo ile sizlere gönderilir.